Systémy balení KUDA PACKAGING se vždy vyplatí

AŽ O 60% NIŽŠÍ CENA BALENÍ

Balíte do krabic? Posíláte balíky?
Použitím sešívačky s kovovými sponami namísto lepící pásky můžete ušetřit až 60% nákladů spojených s balením a zkrátit čas balení až na polovinu. A to vše při kvalitnějším zavření krabice než při použití lepící pásky.

SOLIDNÍ BALENÍ CHRÁNÍ PŘED KRÁDEŽEMI

Uzavření zásilky pomocí profesionálních sešívaček s kovovými sponami způsobí, že případné otevření krabice je nemožné bez viditelného a trvalého poškození kartonu, což do značné míry eliminuje riziko krádeže zboží z uzavřené krabice během přepravy k zákazníkovi..

TRVALÉ A STABILNÍ SPOJENÍ

Kovová spona spojí pevně všechny vrstvy kartonu (včetně 7-vrstvého) a zaručí stabilitu krabic během transportu a skladování.

GARANCE SPOKOJENOSTI – SERVIS

Garantujeme příjezd servisního technika do 24-48 hodin od nahlášení závady, při vážnější závadě možnost zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy. 100% dostupnost spotřeních materiálů pro všechny typy námi dodávaných zařízení.

PROJEKTOVÁNO PRO NÁROČNÝ PROVOZ

Všechny námi dodávané stroje a zařízení této řady jsou projektovány a vyrobeny z odolných materiálů a jsou připraveny pro trvalý provoz i v náročných podmínkách při nízké poruchovosti

EKONOMICKÉ I EKOLOGICKÉ

Nyní, namísto nákupu drahých výplňových materiálů k ochraně zboží, si můžete ve vlastní firmě vyrobit tyto materiály sami a zároveň se zbavit kartonového odpadu.